ПРОЕКТИ | Добро починається з Тебе

Національна конкурсна комісія завершила оцінювання конкурсних проектів

Оргкомітет X Конкурсу «Добро починається з тебе» інформує , що Національна конкурсна комісія завершила оцінювання конкурсних проектів, за результатами якого переможцями та призерами Конкурсу стали: Читати далі

На Хмельниччині стартувала акція «З Бугом у серці»

На території Хмельницької області стартувала акція – конкурс «З Бугом у серці». ЇЇ мета – підвищення екологічної свідомості, формування наукового природничого світогляду учнівської молоді; формування бережливого ставлення до живої природи, до особливо рідкісних тварин та рослин верхів’я Південного Бугу та його приток.

Ініціатором конкурсу виступило Подільське екологічне товариство, яке спільним наказом з управлінням освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації та Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Хмельницькій області затвердило умови проведення обласної акції – конкурсу «З Бугом у серці» та склад оргкомітету і журі з підведення підсумків та відзначення призерів конкурсу.

Учасниками обласної акції – конкурсу можуть бути окремі школярі, шкільні гуртки, клуби, інші об’єднання школярів загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв, позашкільних закладів освіти. Вони змагатимуться у п’яти номінаціях (опис місцевості верхів’я Південного Бугу та його приток; проведення акцій (з ілюстрованим звітом) з охорони природно-територіальних комплексів верхньої частини Південного Бугу та його приток; художні доробки; краща школа в області, яка проводить активну природоохоронну роботу; кращий вчитель області, який проводить активну роботу з охорони і збереження довкілля).

Призери в кожній номінації відмічатимуться дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів та отримають заохочувальні відзнаки.

Збір робіт для підведення підсумків відбуватиметься до 10 травня 2012 року. Нагородження призерів буде проводиться 5 червня 2012 року у Всесвітній день охорони навколишнього природного середовища.

Дана обласна акція – конкурс «З Бугом у серці» проводиться в рамках проекту «З Бугом у серці – охорона, збереження та раціональне використання біологічного та ландшафтного різноманіття басейну верхів’я річки Південний Буг шляхом проведення обласної суспільно-інформаційної кампанії та практичних ініціатив на місцевому рівні», який реалізується Подільським екологічним товариством за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США.

Портал «Громадський простір», Автор : Руслан Білик

Проект “ДІТИ-ДІТЯМ”

1.1. МЕТА ПРОЕКТУ

• Надати допомогу дітям, які не мають батьків, та дітям з особливими потребами Будинку дитини м. Дніпродзержинська;

• привернути увагу громади міста до проблем дітей-сиріт. Читати далі

Проект “Твори добро”

Виконавці макропроекту:

Учні 1-11 класів (627 учнів)ЗОШ І-ІІІ ступенів №21, м. Тернопіль

Читати далі

Проект “Краплини людської доброти”

68 років минуло з часу трагедії в урочищі Сосонки, що на околиці міста Рівного. 6 листопада 1941 року німецькі окупанти розстріляли там більше 17, 5 тис. євреїв. Враховуючи, що приблизно половина тогочасного населення міста, масштаби втрат можна порівняти з Бабиним Яром. Читати далі

Проект «Запали лампадку віри в серці людини» 2009-2010

Діти з вадами слуху та іншими обмеженнями у розвитку – особливо потребують надії, віри в добро і справедливість, необхідність відчуття стабільності, майбутнього.

Викладений у подальшому зміст проектної діяльності дає змогу ознайомитись із ходом його реалізації в умовах школи для глухих дітей та можливість запозичення в роботі інших освітніх закладів. Читати далі

ЗАБУЯЙ, ТАВРІЙСЬКИЙ КРАЮ!

Отрадівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Новотроїцького району Херсонської області

Керівник навчального закладу: О.І. Буглак

Керівник проекту: О.І. Буглак Читати далі

ФОТОГАЛЕРЕЯ
2competition

Наші парнери